Tüm Kategorilerde
Click to English Klicken Sie auf das Deutsche

mersin erdemli beji

İlan No: 513110
Başlık : mersin erdemli beji
İlan Tarihi : 17.01.2018
Kategori : Bej Mermer
Ebatlar :
Kalınlık : 3
Genişlik : 30
Fiyat : 48 TL
Ürün Resimleri
İletişim Bilgileri
baturay saraç
Konya / karatay
0 05334610901
Facebook Twitter * Google Plus
 
LinkedIn RSS Feed Email

Ürün Detayı

ön plana çıkan ürünün rengi bej tabanlıdır. Taban üzerinde krem-beyaz soft tonlarda damarlar bulunurken ara ara nispeten daha koyu renkli puanlar görülür. Her ortama kolaylıkla uyum sağlayacak dokuda ve renklerde olması kullanım alanlarını da genişletmektedir.

Kullanıldığı ortamlara ekstra olarak sağlayacağı ferahlık hissi ile aynı zamanda da mekanlara derinlik kazandıracak bir üründür. İç mekanlarda dekorasyon ürünü olarak tercih edilen bu ürün, dış mekanlarda yapı malzemelerinin en gözde parçalarından biri olmaya adaydır.

Mekanlara ferah bir giriş sağlamak için duvar kaplamalarında ve peyzaj malzemesi olarak tercih edilebilir.

 

 
Güvenliğiniz için bilgilendirme;

Kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz. Mermer Yapı Market üzerinden alışveriş yapan ziyaretçilerimizin herhangi bir maddi ve manevi kayıplarından firmamız sorumlu tutulamaz.